Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Брудозахисні поверхні:


Решітка Стандарт

Решітка Мастер

Решітка Експерт

Решітка Титан

Для нас не являється секретом, що бруд попадає в приміщення з вулиці. Компанія Клінмастер пропонує до вашої уваги різного роду брудозахисні поверхні, котрі запобігають попаданню бруду в приміщення.

Брудозахисні системи необхідні для захисту приміщень від зовнішнього бруду, дозволяють зекономити від тридцяти до п"ятдесяти відсотків на послугах прибирання, а також зберегти ваш інтер"єр бездоганним більш довгий час.

Використовуючи брудозахисні покриття, ви позбавите себе зайвих клопотім по прибирання та продовжите строк експлуатації вашої підлоги та забезпечите більш комфортну атмосферу в магазині, торговому центрі чи офісі.

Грязезахисні поверхні поділяються на три ступені захисту:

- по місцю їх розташування;

- по типу забруднення;

- по ступені навантаженості.

Перша вхідна зона - як правило встановлюєься одразу при вході, при цьому використовують алюмінієві решітки, резиносотові покриття або ж модульні покриття. Перша ступінь захисту презначена для зняття крупних фрагментів бруду і снігу, а також видалення їх через наскрізні щілини в системі.

Брудозахисні поверхні першої вхідної зони очищають підошву взуття на 40-60% в залежності від пори року та типу взуття.

Друга вхідна зона - встановлюється між дверми вхідної групи, використовуються модульні покриття. Друга група захисту призначена для видалення з підошви дрібних фрагментів бруду наприглад піску. Таке брудозахисне покриття встановлюється в магазина, торгових та бізнес центрах.

Третя вхідна зона - установлюється в фойє або вестибюлі, частіше всього використовуються вологопоглинаючі коври. Третя ступінь захисту призначена для поклинання вологи, пилу та бруду клієнтів.

Ефективність очистки бруду, що вноситься в приміщення залежить від того наскільки кроків людина пройде по системі брудозахисту. Від довжини і кількості вхідних зон залежить бажаний результат.


Copyright © CleanMaster