Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Брудозахисні покриття:

Компанія Клінмастер пропонує брудозахисні, протиковзкі покриття, виробничі покриття та покриття для басейнів, модульні та резинові покриття.

Брудозахист від Клінмастер - це чистота Вашого приміщення (торгового центру, офісу, магазину чи дому). З нашими брудозахисними системами ви зможете заощадити до 50% на послугах прибирання.

Антиковзкі покриття зроблять вашу сходову клітку чи сходи зручними та безпечними у використанні. У більшості випадків вхід до приміщень покритий плиткою чи натуральним каменем є досить ковзким і потребує створення додаткової безпеки Ваших клієнтів. Ми зможемо Вам забезпечити відповідним покриттям, проконсультувати та установити вибране вами покриття.

Якщо ж ви іміджева компанія та потребуєте виробів з логотипом Вашої фірми, то ми зможемо представити вашій увазі широкий асортимент ковриків на будь який смак, наші дизайнери розроблять на Ваш смак та вподобання Імідж Лого.

Уся наша продукція сертифікована. Також надаємо сервісне обслуговування на наші вироби протягом 5 років. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Copyright © CleanMaster