Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Хімчистка (чистка) жалюзі:

Жалюзі - досить необхідний атрибут як у квартирі так і в офісі. Проте час від часу цей елемент інтер'єру потребує очистки і в залежності від типу поверхні потрібно підібрати правильний вид чистки жалюзі. Проте офісні працівники, де найчастіше розташовані вертикальні текстильні жалюзі, забувають про періодичність хімчистки, в результаті це призводить до заміни даного елементу, оскільки відновленню первозданного кольору уже неможливе.

Існує багато різновидів жалюзі. Найпоширенішими є горизонтальні, вертикальні, жалюзі пліссе, фотожалюзі, жалюзі з пластику, дерева, бамбукові та рулонні жалюзі.

Необхідно наповнити пулівізатор водою та добавити небагато спеціального миючого засобу.

Горизонтальні жалюзі не потребують особливих методів чистки, їх можна помити власноруч, для цього потрібні лише миючі засоби та волога мікрофібра.

Хімчистка вертикальних жалюзі із текстилю - набагато важчий процес. Для цього часто звертаються за допомогою до клінінгових компаній, оскільки для якісної чистки жалюзі потрібен вакуумний екстрактор (миючий порохотяг), професійні миючі засоби та кваліфікований персонал. Для цього чистки необхідно знімати кожна із жалюзі, проводити очистку на горизонтальній поверхні, після чого знову монтувати.

В залежності від кількості вертикальних жалюзі буде змінюватись і ціна за хімчистку.

В середньому чистка однієї жалюзі (1,5 м п.) становить 12 грн включаючи монтаж/демонтаж.

Copyright © CleanMaster