Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – генеральне прибирання.

Однією із пріорітетних напрямків діяльності клінінгової компанії Cleanmaster є комплексне прибирання яке найчастіше називають генеральним. Основною ціллю компанії є створення атмосфери комфорту та чистоти. Генеральне прибирання слід проводити не рідше аніж 2 рази на рік. Таке ретельне прибирання забезпечить вам чистоту приміщень, та позбавить від шкідливих мікроорганізмів. Самостійно зробити генеральне прибирання такого плану буде важко, оскільки необхідно протерти кожен куточок оселі і на це все для однієї людини знадобилось би щонайменше кілька днів в залежності від площі і рівня забруднення даного приміщення.

Генеральне прибирання проводиться рідше, ніж періодичне комплексне і полягає в більше ретельному чищенні усіх поверхностей та предметів інтер’єру включаючи труднодоступні місця. Даний вид прибирання не є періодичним і виконується не одним працівником нашої компанії, а спеціально підготовленою мобільною бригадою, що використовують більш сильні миючі засоби та обладнання. Рекомендується проводити у будь-якому приміщенні не менше як 2 рази на рік. Включає в себе сухе та вологе прибирання, хімчистку м’яких меблів, килимів, ковроліну, миття вікон та інші послуги попередньо узгоджені з замовником.

Основними складовими генерального прибирання є:

- сухе та вологе прибирання ламінату, плитки, паркету чи іншої поверхні

- аквачистка килимів чи ковроліну

- видалення пилу з предметів інтер"єру (радіатори, включателі, розетки, плінтуса,меблі, стелажі тощо)

- миття дверей

- миття скляних поверхонь

- чистка вентеляційних решіток

- миття світильників

- прибирання балконів

- полірування мебелі та інших дерев"яних поверхностей

- прибирання санвузлів

- хімчистка текстильних поверхонь (хімчистка стільців, диванів та крісел)

Комплексне прибирання найчастіше замовляють навесну, восени або ж перед святами.

Генеральне прибирання офісу необхідне для підтримання іміджу вашого бізнесу та створює комфортні умови роботи для ваших працівників. В офісах цей вид робіт проводиться періодично кілька разів на рік в залежності від потреб.

Прибирання особняку чи котеджу - це перш за все прибирання великих площ, де необхідно задіювати одразу багатьох працівників. Доволі часто трапляються об"єкти, котрі водночас можуть робити 2 бригади клінерів (до 8 осіб), щоб виконати замовлення швидко та якісно. Роботи, що виконуються в особняках, переважно є індивідуальними, оскільки необхідно враховувати побажання клієнтів та скласти окремий комплекс робіт, розрахувати час роботи та кількість працівників. Також є загальна схема проведення генерального прибирання приміщень згідно стандартів, зазвичай такого типу роботи є трудомісткими і гарантують високий рівень якості, оскільки приміщення прибирається повністю, без уваги не залишається жоден предмет інтер"єру.

Прибирання в квартирах здійснюється за тою ж схемою, що і в котеджах, проте тут немає необхідності задіювати більше аніж 5 осіб (за умов прибирання квартир площею до 100 кв.м)

Якщо вас цікавить генеральне прибирання приміщення будь-якого типу, то ви звернулись за адресою. Компанія Cleanmaster спеціалізується на даному сегменті послуг. В процесі прибирання ми завжди використовуємо сертифіковані миючі засоби, та працюємо згідно визначених інструкцій, тому можемо наводити чистоту на об"єктах підвищеної складності. За час існування компанії нашими послугами скористались тисячі осіб та корпоративних клієнтів, котрі на власному прикладі змогли переконатись в якості послуг котрі ми пропонуємо.

Якщо вас зацікавила послуга генерального прибирання дзвоніть за номером 247-8-999, для більш детальної інформації вас проконсультує наш менеджер та за потребою безкоштовно виїде до вас на об"єкт.


Вид послугОдиниця виміруВартість, грн
Генеральне прибиранням2договірна
Copyright © CleanMaster