Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – хімчистка м’яких меблів

Через деякий час Ваші дивани, крісла та стільці втрачають свій новий вигляд і вже не радують нас так як раніше. Плями від напоїв, шоколаду, жирних продуктів та ін., затримуються на поверхні, все це викликає дискомфорт. Через це, з часом, старі меблі часто заміняють на нові. Ми пропонуємо Вам замовити послугу «Хімчистка м’яких меблів», котра зможе замінити купівлю нових, зекономить ваш час та гроші. Замовивши хімчистку меблів важливо пам’ятати, що подібного роду клінінг необхідно довіряти лише професіоналам. Для того, щоб здійснити чистку дивану, не пошкодивши при цьому його поверхні, потрібно визначити тип тканини та правильно підібрати миючий засіб.

Так само декотрі клієнти, користуючись народними засобами для виведення плям зі шкіри, часто не розуміють, що шкіряній поверхні можна завдати непоправимої шкоди. Хімчистка шкіри не менш клопіткий процес, ніж хімчистка текстильних поверхонь. На поверхню наноситься хімічний засіб, після чого здійснюється промивання водою, сушка та нанесення спеціального воскового покриття, яке збільшує довговічність поверхні. Професійний клінінг завжди знайде саме ті засоби, котрі повернуть вашим меблям чистоту і блиск.

Хімчистка м’якої мебелі проводиться в 4 етапи:

1. Вакуумна чистка. Здійснюється чистка поверхні вакуумним порохотягом.

2. Видалення плям. На текстильну поверхню наноситься активний миючий засіб шляхом розпилення, при якому здійснюється розчеплення забруднень різного типу. Для більшого ефекту, сильно забруднені місця чистять змоченою губкою або спеціальною щіткою.

3. Основна чистка. Вприскування в тканину миючого засобу. Через деякий час відбувається всмоктування рідини за допомогою екстрактої машини.

4. Сушіння. Цей процес залежить від циркуляції повітря в приміщенні, температури та деяких інших факторів. Для повного сушіння необхідно 6-8 годин.

Вартість послуг, що вказана в прайс-листі може коливатись від об"ємів та рівня забруднення поверхні.

Якщо у вас стандартний диван (3 посадочних місця шириною 45 см) - вартість хімчистки буде складати 300 - 350 грн

Куток зазвичай має 4 посадочних місця - вартість послуги складатиме 400 - 450

У випадку якщо у вас є кілька диванів та кутків можна орієнтуватись на ціну від 70 грн за місце (ширина 45 см)


Вид послугОдиниця виміруВартість, грн
Хімчистка диванумісцевід 70
Хімчистка крісламісцевід 75
Хімчистка стільцямісцевід 25
Хімчистка шкіримісцевід 70
Copyright © CleanMaster