Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – хімчистка килимів та ковроліну.

Звертаємо вашу увагу, наша компанія проводить чистку килимів новітнім методом, БЕЗ апаратів високого тиску та миючих пилососів! Термін виконання найшвидший у Львові - 4 робочі дні!

Ви можете привозити килими за адресою м.Львів, вул. Антонича 12. (біля виробничого цеху розташовані наші вказівники) або ж можете скористатись послугою доставки, загальна вартість 100 грн. (кур"єр забирає скручені килими у Вас з квартири, розрахунок відбувається після доставки чистих та сухих килимів та прийому робіт клієнтом)

Вид послугОдиниця виміруВартість, грн
7Хімчистка ковроліну (Тільки на виїзді у клієнта) м2
7.1 до 50 квм220
7.2 від 100 квм2договірна
8Хімчистка кимимів синтетичнихм235
9Хімчистка кимимів натуральнихм235
10Хімчистка кимимів з високим ворсомм240
Послуга доставки (забираємо з квартири, доставляємо також у квартиру) од.120
Виведення запаху з килимакв.м.10
 
Як відбувається процес чистки килимів  Відео
  1. Спочатку ми вибиваємо килим за допомогою електровибивачки, це допомагає позбутись піску, пилу, різноманітних фізичних забруднювачів та ін. Тільки після цього етапу можна приступати до чищення з допомогою порохотяга, та в подальшому здійснювати прання килима!
 2. Другий етап передбачає очищення від поверхневих залишків пилу та видаленні волосся та інших мікрочастинок, котрі не забираються після витріпування. Наш порохотях від компанії Lindhouse має спеціальну високооборотисту щітку, котра видаляє волосся та шерсть тварин.
  3. Третій етап передбачає видалення плям та забруднень з допомогою роторної машини та великої кількості води. Ворс килима при цьому не втрачає довговічності, оскільки спеціальна щітка має м"які ворсинки,  предназначені для чистки килимів!  
4. Четвертий етап - полоскання килима в центрифузі, після чого на високих оборотах відбувається видалення бруду разом з водою. Килим залишається настільки сухим, що можна промакнути його серветкою, слідів вологи не залишиться!
5. П"ятий етап - це повне висушування килимів в спеціальній сушильній камері.

Килими та килимові покриття є невід"ємною частиною кожного дому та офісу. Періодичний професійний догляд допомагає якомога довше зберегти первозданний викляд килимів та продовжити термін експлуатації. Згідно проведених досліджень, при щоденному сухому прибиранні вакуумним порохотягом видаляється не більше 60-80% бруду. Як правило відсутність часу та бажання брати участь у трудомістких процесах хімчистки килимів призводить до повного їх зношення та заміни, котра у свою чергу значно дорожча, ніж періодична хімчистка килимів.

>Висококваліфіковані фахівці компанії CleanMaster проводять різні види робіт, пов"язаних з хімчисткою килимів, мягких меблів та ковроліну. Чистка килимів та ковроліну є одним з способів створення затишної та комфортної атмосфери у Вашому домі. Гігієна приміщень є основним пунктом для досягнення чистоти як у вашому домі, так і в публічних місцях, ресторанах, салонах, офісах тощо. Прибирання офісів є однією з складових досягнення бездоганного іміджу підприємства, а професійне прибирання квартир це запорука створення домашнього затишку та чистоти. В домашніх умовах ідеально вивести бруд та позбавитись неприємного запаху не так просто. Для цього потрібно використовувати інноваційну техніку, яка справиться з будь-яким видом забруднень: плями воску, кави, трави тощо. Наша команда допоможе Вам позбутися від цих щоденних проблем, блискуче виконавши будь-яке Ваше прохання. Для досягнення максимального ефекту ми використовуємо професійне обладнання для хімчистки та миючі засоби від провідних світових виробників Karcher та Farmos.

Для ефективної хімчистки килимових покриттів необхідно визначити склад та структуру волокон. Про безпеку чистки килимів можна не турбуватися, адже фахівці Cleanmaster завжди дотримуються визначених технологій хімчистки. В залежності від того натуральний ваш килим чи синтетичний буде залежати метод його очищення, сушіння та кінцева ціна послуги.


Хімчистка килимів та хімчистка ковроліну здійснюється у чотири етапи:

1. Сухе прибирання килимовтого покриття. Здійснюється вакуумним пилососом для повного очищення від пилу, піску та інших забруднень.

2. Нанесення спеціального хімічного засобу для розщеплення різних видів плям, які не виводяться при сухому прибиранні.

3. Локальна хімчистка для килимів та інтенсивне очищення поверхні ковроліну використовується на окремих ділянках при застарілих плямах, плямах невизначеного походження, а також втоптаних жуйок, пластиліну, воску, які виводяться тільки за допомогою хімічних засобів на кислотній основі.

4. Вакуумна очистка поверхні. Це кінцевий етап, при якому вбирається хімічний засіб, що розщепив у собі забруднення, за допомогою екстракторної машини.

Незалежно від того, ваш килим синтетичний чи натуральний, щоб він і надалі втішав та милував ваше око, необхідно довірити його технологам з хімчистки килимів, котрі знають свою справу.

Основними перевагами діяльності нашої компанії є бездоганна якість та найдешевша хімчистка килимів у Львові. Ми використовуємо ефективні миючі засоби, які є абсолютно безпечні для Вас та Ваших дітей.

Ціни на чистку килимового покриття можуть коливатись до 40% від цін вказаних у прайс-листі. Основними критеріями кінцевої вартості є об"єми, рівень забруднення та тип поверхні.


УВАГА!

Починаючи з 15 березня 2012 року компанія Cleanmaster впроваджує сервіс доставки килимів.

Від тепер Ми можемо приїхати до Вас, забрати килим з вашої квартири (бажано, щоб килими були вже скручені), зробити процедуру хімчистки у себе в цеху та повернути вам сухий та чистий килим. Термін виконання 3 ДНІ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ (забрити/привезти) - 100 грн.


Цікаві статті:
Copyright © CleanMaster