Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Миття фасаду.

Митя фасаду - одна із найбільш популярних послуг яка припадає на період весни та осені. Як правило необхідність миття фасадів припадає два рази на рік в залежності від того де саме знаходиться приміщення, ця кількість може варіюватись до щомісячного прибирання, заради підтримання чистоти та іміджу вашої компанії. Для миття фасаду вибирається необхідна технологія відповідно до його типу та матеріалів поверхні та видів забруднення. Так само і миючі засоби підбираються індивідуально до кожного об"єкту з обов"язковим попереднім тестуванням заради підтримання натурального кольору та оздоблення фасаду.

В залежності від висоти будівлі миття фасаду можна здійснити з допомогою:

- промислового альпінізму;

- автовишки;

- вишки тури;

- звичайних драбин до 4 метрів.

Чистку фасаду багатоповерхової будівлі слід довіряти альпіністам. Миття фасаду будівлі до 18 метрів краще здійснити автовишкою, невеликі будівлі до 4-5 метрів можна помити з допомогою драбин та вишок тур. Чистка здійснюється з допомогою апарату високого тиску та спеціальних миючих засобів.

Оскільки камінь та штукатурка значно відрізняються по своєму складу та структурі і по різному переносять хімічне миття також практикується метод миття фасаду струєю води під високим тиском.

Якщо вас зацікавила послуга миття фасадів то дзвоніть за телефоном 247-8-999, менеджер нашої компанії виїде до вас на об"єкт, проведе точні розрахунки та представить точну вартість об"єкту.

Ми економимо Ваш час та гроші. Не економимо лише ваші позитивні емоції!


Вид послугОдиниця виміруВартість, грн
21Миття фасадів
21.1до 100 квм2від 10
21.2до 500 квм27
21.3понад 500 квм2 договірна
Copyright © CleanMaster