Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – миття вікон.

Чисті вікна як правило візитна картка або одна із складових іміджу сучасних офісів, будинків та торгових центрів. Завдяки правильно організованому процесу миття, роботи наших спеціалістів виконуються швидко та якісно.

Для висотного миття вікон, компанія Cleanmaster використовує спеціальні вишки-тури, авто підйомники або представників промислового альпінізму.

Ціна послуг по миттю вікон складається із урахуванням усіх труднощів робіт та притягнення спеціальної техніки.

До кожного із замовлень ми підходимо відповідально та індивідуально, тому ціна на роботи формується окремо представником нашої компанії у зручний для вас час.

Миття вікон включає:

- Миття віконних рам. Відбувається протирання рам, миття хімією із застосування щіток, те саме проводиться і з підвіконнями

- Підготовлення і чистку скляної поверхні. Спочатку поверхня обмивається хімічним засобом для видалення пилу, залишків фарб та інших речовин. Далі за допомогою падів відбувається очищення поверхні.

- Сушіння скла. Після ретельної обробки миючим засобом, необхідно видалити залишки речовини. Для цього використовуються гумові стяжки та мікрофібри

Куди більших зусиль необхідно докласти, щоб помити вікна після ремонту. Найчастішою проблемою стають невчасно здерті наклейки, котрі під сонячними променями поприсихали до віконних рам. Така робота є досить трудоємкою і від неї часто залежить кінцева вартість прибирання після ремонту. Ціни на миття вікон після ремонту коливаються від 15 до 35 гривень за кв.м. Насамперед звертається увага на залишки клею, фарби, цементу та наклейок на склі та рамах. Отож радимо вам заклеювати вікна поліетиленом під час ремонту, оскільки в подальшому можна буде суттєво зекономити на митті вікон.


Вид послугОдиниця виміруВартість, грн
Миття вікон - висота до 3 мм2від 12
Миття вікон - висота від 3 мм2від 10
Миття вікон альпіністамим2від 12
Миття вікон автовишкоюм2від 15
Copyright © CleanMaster