Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Професійне обладнання для прибирання


Професійні екстрактори

Вентилятори для килимів

Роторні машини

Підлогомийні машини


Вакуумні порохотяги

Апарати високого тиску

Полірувальні машини

Інвентар для прибирання


Компанія CleanMaster пропонує широкий спектр професійного обладнання та інвентарю для прибирання провідних світових виробників Edic, Mytee, Tennant, Fimap, Tmb, VDM, Numatic, Euromop.

Обладнання для клінінгу від TM EDIC, Mytee та Tennant (американського виробництва) є кращим у своєму сегменті. Надійність та простота в роботі - це основні принципи за якими викотовляють обладнання американські фірми.

Для прибирання гіпермакетів, торгових центрів та офісних центрів клінінгові компанії зазвичай використовують професійний інвентар. Критеріями вибору в даному виадку є довговічність професійних мопів та відер, підвищення швидкості якісного прибирання та відносно помірна ціна.

Для автомийок та промислового використання на заводах потрібні надійні апарати високого тиску, котрі б мали тиск понад 200бар, та потужність понад 1250 л/год. Апарати з такими характеристиками впораються з будь-якими забрудненнями, АВТ від ТМ AquaMaster надійні в експлуатації та забезпечують тиск від 140 до 230 бар.

Асортимент обладнання для прибирання, який ми пропонуємо дозволяє забезпечити усі вимоги в області прибирання приміщень.

Copyright © CleanMaster