Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – щоденне прибирання Львів.

Щоденне прибирання офісів, торгових центрів та об"єктів промисловості - це запорука здоров"я та працездатності персоналу. Якщо ви бажаєте, щоб кожен день починався і закінчувався у чистому доглянутому приміщенні без зайвих клопотів для вас, тоді замовляйте послугу "щоденне комплексне прибирання" у компанії Cleanmaster, економте ваш час та гроші!

Чому Cleanmaster, а не інша компанія?

Враховуючи наш досвід наших спеціалістів та іноземних партнерів, особливостей украинского ринку, Ми пропонуємо кращий сервіс прибирання у Львові за доступними цінами. Професійна техніка від Karcher, хімічні засоби від Farmos, Merida та Ecolab, контроль якості та нормування робочого часу дозволяють у виконувати завдання у поставлені строки.

Спробуйте скористатись послугами професіоналів, Ми гарантуємо досягнення визначених стандартів чистоти для наших клієнтів.

В залежності від типу приміщення та домовленості сторін щоденне прибирання включає такі основні заходи:

- сухе та вологе чищення килимів та ковроліну;

- прибирання трердих поверхонь(плитка, граніт,кафель), кристалізація та полірування мармуру;

- видалення пилу із поверхонь крісел, столів, дверей, підвіконь, карнизів, шаф, світильників та інших предметів інтер"єру;

- винесення сміття, чистку смітників та попільниць, заміну сміттєвих поліетиленових пакетів;

- миття вікон, вітрин, дзеркал та інших скляних поверхонь, чистка жалюзі;

- полірування меблів;

- видалення пилу з копм"ютерів, моніторів, факсів, телефонів та іншої спец. техніки;

- чистка санвузлів, дезинфекція санвузлів;

- чистка грязезахисних ковриків;

- забезпечення іншими матеріалами ( рідке мило, рушнички, туалетний папір, таблетки для туалетних баків і пісюарів, гігієнічні пакети, тощо)


Вартість контрактного прибирання визначається менеджером, після попередньої оцінки об"єкта та узгодження графіку робіт із замовником. Кінцева сума договору залежить від прощі приміщення, кількості працівників, витрат хімічних засобів та інших матеріалів, а також від кількості послуг, котрі включає щоденне прибирання.

Ідеальна чистота з Cleanmaster цілком доступна річ

Copyright © CleanMaster