Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – прибирання після ремонту.

Кожен із нас затіює ремонт заради того, щоб обновити чи освіжити приміщення за власним смаком, але ремонтні роботи це хмари пилу в повітрі, гори мусору, залишки цементу та фарб.

Завершення ремонтних робіт як правило затьмарюється необхідністю прибирання. Найчастіше проблемою стають залишки того ж клею, фарби, післяремонтного пилу, здається що це все в"їлось у нові поверхі "назавжди".

Прибирання після ремонту та будівництва необхідне для початку функціонування об’єкту після проведення ремонтно-будівельних робіт. Зазвичай цей вид прибирання здійснюється перед здачею приміщення в експлуатацію.

Тож як краще організувати прибирання приміщень після ремонту?

Можна днями витрачати свій час, витрачаючи гроші на недешеві миючі засоби та обладнання і самому почати прибирати. Проте результат від такої самодіяльності не завжди себе оправдовує як по часу так і по ціні. Крім того неправильна чистка поверхонь може призвести до їхнього пошкодження, заміни або ж передчасного зношення.

Також можна довіритись будівельникам, котрі запевняють, що якісно приберуть робоче місце, проте як показує практика післябудівне прибирання силами будівельників виконується поспішно і недосконало. Кінець-кінцем доводиться усе переробляти заново.

Клінінгова фірма Cleanmaster допоможе вам швидко та без зайвих турбот вирішити це питання. Досвідчений персонал, спеціальна техніка та хімічні засоби, дозволять швидко та якісно здатиприміщення після ремонту в експлуатацію.

Цей вид прибирання відрізняється від звичайного прибирання видаленням більших об’ємів пилу, плям від фарби, цементу та інших розчинів, що використовуються під час ремонтно-будівельних робіт. Наша команда працівників справляється з усім цим швидко, якісно та професійно.

Перед проведенням прибирання після ремонту доцільно обговорити питання про вивіз будівельного сміття та проведення проміжного прибирання, що дозволить не розносити сміття після будівництва під час ремонту.

Прибирання після ремонту та будівництва включає в себе:

- видалення пилу з усіх видів поверхонь включаючи сніни, д вері та інші предмети інтер’єру

- винесення та вивіз будівельного сміття

- вологе прибирання ламінатних, паркетних чи лінолеумних поверхонь

- вакуумне чищення килимового покриття, вологе чищення килимового покриття

- чистка кафельних стін,унітазів, пісюарів, та інших предметів інтер"єру

- чистка граніту мармуру та плитки

- видалення пилу з дверних блоків, плінтусів та інших важкодоступних предметів інтер’єру

- миття вікон та інших скляних поверхонь

- видалення пилу із решіток вентиляційних отворів

- прибирання та дезінфекція санвузлів після ремонту

- полірування різних типів поверхонь (за домовленістю)

- ваксація плитки (нанесення захисної полімерної плівки)

- видалення стійкого забруднення з підлоги будь-якого типу

Якісне прибирання після ремонту передбачає те, що в приміщенні не залишається признаків нещодавного будівництва та ремонтних робіт. Співробітники чи жильці можуть з радістю приступити до роботи і насолоджуватись чистотою.

Компания Cleanmaster здійснює весь комплекс послуг, пов"язаних з прибиранням приміщень.

Найчастіше вартість об"єкту збільшується за рахунок брудних вікон, де заводська плівка не була здерта вчасно, вікна не були заклеєні поліетиленовою плівкою і всі залишки цементу та фарби залишились безпосередньо на них. Також не слід забувати про санвузли та кухню, де миття плитки від фуги також є доволі трудоємкою роботою.

Для визначення трудомісткості робіт і більш точного підрахунку вартості об"єкту, нам необхідний ваш дзвінок, виїзд нашого експерта до вас на об"єкт (безкоштовно) та визначення вартості послуг прибирання.

В середньому ціни на прибирання після ремонту зазначені нижче у нашому прайс листі.


Вид послугОдиниця виміруВартість, грн
1Прибирання після ремонту та будівництвам2
1.1до 100 кв.м2від 12
1.2до 200 кв.м211
1.3до 500 кв.м210
1.4до 2000 кв.м29
1.5понад 2000 кв.м2 договірна
2Миття вікон після ремонтум215-30
Copyright © CleanMaster