Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Прибирання готелів.

Останнім часом все більш актуальним стає прибирання готелів клінінговими компаніями. Багато робіт складно виконувати самотушки, тому готелі, пансіонати, санаторії все частіше звертаються за допомогою до професіоналів. Найпоширенішими видами одноразових робіт є хімчистка ковроліну, хімчистка килимів, кристалізація мармуру, відбілення плитки, ваксація плитки (захисна плівка), миття фасадів та бруківки.

Щоденне прибирання та генеральне прибирання готелю є одним із напрямків діяльності нашої компанії.

Організація та утримання власної служби прибирання готелю у Львові вимагає чималих затрат, як часових так і фінансових. Залучення до цієї справи клінінгових компаній має багато переваг від самого початку відкриття готелю так і при його подальній роботі.

Перед відкриття зазвичай усі розумні керівники запрошують клінерів на прибирання готелю після ремонту, що у Львові за останніх кілька років стало закономірністю. Далі необхідно підтримувати сяючу чистоту впродовж усього часу. І тут постає питання "Своя служба прибирання чи клінінг?"

В обох випадках необхідно набирати персонал на постійну роботу. Фахівці клінінгової компанії "Cleanmaster" мають беззаперечний досвід у даній справі і зроблять це якісно у короткі строки. у фінансовому плані також вигідніше співпрацювати з клінерами, котрі користуються професійними концентрованими миючими засобами та інвентарем, що при щоденній роботі дає можливість суттєво зекономити (до 5 разів на розхідниках та обладнанні). В кінцевому результаті витрати на прибирання будуть однакові, а якість прибирання готелю однозначно кращою буде з командою професіоналів.

Схема прибирання готелю:

- чистка і миття твердих поверхонь (плитка, дерево, камінь);

- прибирання порохотягом, при потребі хімчистка, виведення плям з килимів;

- полірування меблів, дверей, м"яких меблів, видалення плям з оббивки;

- чистка потолка та стін;

- миття вікон та дзеркал;

- миття люстр та світильників;

- миття санвузлів, поліровка хромованих поверхностей;

- чистка електроприборів;

- заміна постілі;

- контроль чистоти мусорних корзин і баків, винос сміття;

- прибирання коридорів;

- контроль стану ліфтів і ліфтових холів, регулярне прибирання.

Дзвоніть нам і менеджер компанії розробить схему прибирання вашого готелю.

Copyright © CleanMaster