Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Прибирання Кінотеатрів.

Як відомо зали кінотеатрів працюють щоденно, і обслуговують сотні та тисячі клієнтів в день, тому прибирання кінотеатрів - це важка робота, оскільки необхідно якісно та швидко прибирати в переривах між сеансами. Сидіння, які найчастіше вкриті матерією брудняться доволі швидко, плями від напоїв та продуків важко виводяться і потребують спеціальної обробки. Хімчистку крісел у кінотеатрі необхідно проводити регулярно (щонайменше раз на місяць) у випадку, якщо кінотеатр цінує своїх клієнтів та дбає за чистотою кінозалу.

Щоб не втратити свій статус кінотеатри прикладають усіх зусиль, щоб приміщення прибирались належним чином, але найчастіше зусиль внутрішніх служб буває замало. Крім кінозалів, необхідно прибирати також сходові клітки та прилеглу територію. Така робота підсилу тільки професіоналам, які пройшли спеціальний курс підготовки і спеціалізуються на генеральному прибирання кінотеатру і вміють за короткий час навести порядок на великих площах кінотеатру, незамітно для глядачів.

Найчастіше кінотеатри у Львові замовляють послугу хімчистки крісел та послугу генерального прибирання кінотеатру. Професійне прибирання завжди буде підвищувати імідж та статус кінотеатру як культурного закладу.

Контроль якості у клінінговій компанії CleanMaster гарантує високий результат при щоденному прибиранні кінотеатрів.

В кінцевому результаті усі будуть задоволені, як глядачі, котрі заходять в чисті кінозали та починають перегляд фільмів на чистих кріслах, так і робітники самого кінотеатру, котрі будуть займатись лише своїми справами.

Отож дзвоніть за номером 247-8-999 або ж (067) 249-7-899 наші експерти вас проконсультують та безкоштовно розроблять схему прибирання кінотеатрів та нададуть відповідні розрахунки ціноутворення.

Copyright © CleanMaster