Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Прибирання офісів Львів.

В останні кілька років з"явились нові види послуг, такі як клінінг, що означає професійне прибирання і надання таких послуг як щоденне прибирання офісів та будь яких інших приміщень. Якщо брати до уваги Україну, то клінінгові компанії появились нещодавно але попит на послуги професійного прибирання росте з кожним роком. Ця тенденція має дуже просте пояснення: контроль санітарних служб підсилюється, звідси необхідність професійного прибирання офісів зростає.

Нові часи диктують нові вимоги, прибиральниці в брудних халатах, з брудними швабрами, котрі виливають на підлогу черну воду з ржавого відра відходять в минуле. І ці зміни ведуть до кращого, оскільки чистота це запорука здоров"я. Так само як те, що вине підете до недипломованого спеціаліста лікувати зуби, не довірите кому небудь лікувати своїх дітей, кожна людина повинна займатись своєю справою і бути у ній кращою. Тепер стає зрозумілим те, що багато підприємств довіряє саме клінінговим компаніям прибирання офісів, тому що це їхня спеціальність.

Чистота вашого офісу - це перш за все статус. Керівник підприємства просто зобов"язаний потурбуватись про чистоту кабінетів, щоб зал для конференцій блищав, а працівники не дихали пилом. Ні один із серйозних представників бізнесу не захоче з вами співпрацювати з людиною у котрої на робочому місці усе "верх дном". Людей ми зустрічаємо по одягу, а про керівників багато чого може розказати їхнє робоче місце. Самостійно займатись такими речами керівник не буде, прибиральниця в будь-якому випадку не буде справлятись так як спеціально підготовані працівники клінінгової компанії Клінмастер.

Рішення тільки одне - КЛІНІНГ.

Переваги професійного прибирання офісів:

- Найперша перевага це комплексний підхід до чистоти. Прибирання офісу - це не є банальне витирання фурнітури та підлоги. Клінінг офісу включає в себе обробку підлоги спеціальними гіпоалергенними миючими засобами (за бажанням), періодичне миття вікон та всіх скляних поверхонь, глибока чистка санвузлів, полірування поверхонь та багато іншого.

- По друге послугами клінінгової компанії Cleanmaster можна скористатись одноразово, наприклад коли вам потрібне генеральне прибирання офісу, так само можна заключити і договір постійного обслуговування. Це досить зручно по багатьох причинах, постійним клієнтам надаються великі знижки. По-друге вам тепер не потрібно переживати про прибирання офісу, постійно доручати різного роду завдання штатним працівникам, постійно витрачати свій час і гроші на закупівлю миючих засобів, та контролювати їхній розхід, відтепер прибирання офісу це не ваша проблема.

- Якщо у вас виникла необхідіність переїзду і проведення ремонтних робіт на новому місці, то і в цьому випадку клінінгові компанії послужать вам надійним партнером. Прибирання офісу після ремонту виконується мобільною бригадою в найшвидші терміни. Контрактним клієнтам при довготривалій співпраці надаємо знижки на разові послуги по прибиранню офісних приміщень після ремонту.

Copyright © CleanMaster