Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – прибирання снігу.

Послуга прибирання снігу належить до сезонних послуг компанії CleanMaster. Не залежно від того, що клімат міняється і в останній час зими бувають доволі теплими, все таки вулиці та навколишні території беззаперечно засипає снігом. Якщо за вулиці відповідають переважно комунальні підприємства то за навколишні території, підприємствам доводиться дбати самим. На сьогоднішній день сніг як правило створює багато проблем, особливо в тому випадку, якщо керівництво вважає, що прибирання снігу не є обов"язковим. В цьому випадку вони помиляються. Прибирання снігу являє собою важливий елемент, що інколи може відобразитись на репутації підприємства.

Взимку часто ожеледиця стає причиною травм як працівників підприємства так і ваших клієнтів. Тож постає питання як захистити себе від подібних проблем? Можна організувати власну службу прибирання, призначити відповідальних людей за прибирання, здійснювати контроль за прибиранням, організувати техніку, розробити ефективні програми, закупляти піскосуміш та паливо для техніки або ж замовити клінінкову компанію, котра у короткі строки та за ті ж гроші зробить це якісно та без зайвих для вас проблем. Територія біля вашого підприємства завжди буде чистою та безпечною. При заключенні договору на постійне прибирання прилеглої території можливі суттєві знижки.

Роботи по прибиранню снігу проводяться по мірі необхідності в співвідношенні з розробленими нормативами. Отож подібні роботи необхідно доручати професіоналам. Компанія CleanMaster у своєму штаті має кваліфікованих працівників, котрі не підведуть вашу репутацію і будуть виконувати свою роботу при будь яких умовах швидко та якісно. Ми гарантуємо, що не буде ніяких форс-мажорних обставин, пов"язаних із пошкодженням інфраструктури.

Для більш детальної інформації та умов співпраці можете зв"язатись із нашим менеджером за телефоном (067) 249-7-899 або ж за телефоном у Львові 247-8-999.

Copyright © CleanMaster