Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Прибирання спортзалів та фітнес центрів

Чистота як відомо рахується запорукою здоров"я. Тому чистоті спортзалів та фітнес центрів необхідно приділяти чималу увагу. Зал, душова, роздягальня - скрізь повинно бути чисто. Чистота фітнес центру перш за все впливає на його імідж та перше враження у клієнта. Крім того до спортзалів та фітнес центрів ходять люди, котрі слідкують за власним здоров"ям. Як відомо пил дуже шкідливий для людського організму. Не враховуючи мікрочастинок органічного та неорганічного характеру, тут ще й присутні мікроорганізми (пилові кліщі, тощо) для яких пил являється основним середовищем існування. Помимо мікроорганізмів в пилу є так само різного роду бактерії та плісняві грибки.

Команда CleanMaster - майстри своєї справи, вони швидко виконають прибирання спортзалу чи прибирання фітнес центру таким чином, щоб ваші клієнти і працівники були в абсолютній безпеці від інфекцій, займались на лавках та тренажерах, де за день проходить десятки людей.

Професійне прибирання спортзалу підрозуміває чистку усіх поверхонь від пилу, механічне чищення підлоги з допомогою машин, чищення спортивного інвентарю, при потребі хімчистку ковроліну. Це комплексний вид робіт після яких в спортзалі залишається ідеальна чистота.

Якщо вам необхідне прибирання фітнес центру або ж прибирання спортзалу то звертайтесь в нашу компанію. Ми гарантуємо швидкий та якісний сервіс за помірними цінами.

Copyright © CleanMaster