Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Прибирання торгового центру.

Прибирання торгового центру це дуже важлива річ. Кожен керівник чи директор магазину знає, наскільки важлива є чистота приміщень. Адже від зовнішнього вигляду тогрового залу залежить загальне враження ваших клієнтів.

Якщо в торговому центрі брудна підлога, плями на стінах, холодильних камерах та пил на прилавках, покупець більшен не матиме бажання йти в даний магазин чи торговий центр. Кожному з нас набагато приємніше знаходитись в чистоті. Загалом прибирання торгових центірв і прибирання магазинів повинне проводитись щоденно.

Кожен магазин наймає на роботу прибиральників, проте якщо бути чесними, то ці люди як правило є некваліфікованими і до роботи ставляться вкрай несерйозно і тому приміщення прибираються недосконало. Особливо це стосується великих торгівельних центрів, де є велика кількість торгових залів, дизайн яких включає багато скляних та глянцевих поверхонь. Підтримувати чистоту в даних приміщеннях являється доволі трудомістким процесом і потребує великої кількості штатних працівників, котрі б ефективно виконували свою роботу, правильно підбирали б миючі засоби для того чи іншого типу поверхні та знали би послідовність та методику прибирання торгівельного центру.

Таким чином для прибирання усіх елементів торгівельних центрів необхідна команда кваліфікованих робітників, ряд спецтехніки та професійні миючі засоби. Далеко не кожен торгівельний центр піде на це, оскільки є простіший шлях. Ви можете звернутись до клінінгової компанії, де кваліфіковані спеціалісти з даних питань швидко врегулюють ваші проблеми швидко та якісно. Адже прибирання торгівельних центрів та прибирання магазинів це наша повсякденна робота.

Працівники клінінгової компанії Клінмастер пройшли спеціалізоване навчання. Якщо знати послідовність дій та необхідні норми можна суттєво зекономити. Організувавши власну службу, торговий центр буде витрачати більше грошей на утримання працівників, яких буде на 30-40% більше аніж у клінінгової компанії. Також при повсякденному використанні професійні миючі засоби дають змогу економити до 50% коштів на миючих засобах в порівнянні з побутовими.

Прибирання торгівельних центрів та прибирання гіпермаркетів - це повсякденна робота, котра потребує відповідних навиків та логістичних розрахунків. Ми справляємось із прибирання торгових центрів будь-якої величини.

Прибирання невеликих магазинів буде коштувати значно дешевше ніж прибирання торгових залів. Нашими послугами по прибиранню торгових центрів скористались уже багато торгівельних центрів.

Наші послуги - це ідеальне співвідношення цені, якості та швидкості обслуговування.

Copyright © CleanMaster