Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Прибирання заводів. Прибирання фабрик

Прибирання фабрик та заводів - це одна із найбільш трудомістких робіт по прибиранню. Найчастіше необхідно боротись із різного роду забрудненнями, які важко відмити. До них можна віднести паливні матеріали, лакофарбні суміші та ін. Для видалення таких забрудненнь необхідно мати відповідну спецтехніку та миючі засоби. Щоб не знищити догоре заводське обладнання та виконати усі роботи згідно стандартів, краще звернутись до професіоналів. Компаня Клінмастер гарантує швидке та якісне прибирання заводів та фабрик. В нашу команду потрапляють лише кваліфіковані працівники, котрі регулярно проходять семінари та курси підвищення кваліфікації. Клінінгова компанія Cleanmaster використовує лише сертифіковану хімію провідних світових виробників.

Під час прибирання заводу чи будь якого іншого промислового підприємства наші працівники бережно виконають прибирання усіх поверхностей в приміщенні. Ми виконуємо роботи по висотному миттю скляних поверхонь, ламп на висоті до 8 метрів.

Якісне післябудівне прибирання заводу забезпечить працівникам компанії продуктивну роботи.

Після відкриття заводу чи фабрики, ми також надаємо послуги щоденного прибирання заводів та інших промислових підприємств та глибокої очистки плитки, бетонних поверхонь, ваксація поверхонь та багато інших.

Завершайтесь до нас за номером 247-8-999, наш эксперт складе план прибирання заводу і приведе детальний план оцінки згідно наданих послуг.

Пам"ятайте, що ми працюємо на імідж вашої компанії - основна складова яких чистота!

Copyright © CleanMaster