Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Особливості чистки різних типів килимових поверхонь.

Часто перед нами постає питання як саме необхідно чистити килими? Одним з найпростіших методів чистки килимів можна назвати суху з допомогою порохотягу. Згідно досліджень 70% всіх забруднень складають піщані частинки, а ті 30%, що залишились припадають на бруд, що глибоко в'їдається і залишає плями на поверхні.

Килими із натуральних волокон швидше забруднюються ніж синтетичні та при чистці потребують більш ретельної обробки. Чим килим якісніший, тим більше бруду він може тримати у собі. Килими хорошої якості можуть затримувати у собі понад півкілограма бруду на 1 кв.м. Найбільше бруду збирається на поверхні волокон. Щоденне прибирання сухим порохотягом є невід'ємною частиною хорошого догляду за килимом, проте цього буде недостатньо, щоб він протягом десятків років зберігав свій зовнішній вигляд, тому для цього рекомендують проводити хімчистку килимів.

Для того, щоб хімчистка була ефективною необхідно оприділити тип волокон та основу виробу. Необхідно також розумно підібрати хімічні засоби, плямовивідники та метод сушіння килиму.

Шерстяні килими фабричного виготовлення відчистити буде позрівняно неважко, оскільки при виробництві використовуються стійкі кислотні барвники, пошкодити такий виріб можна лише при порушенні технології чистки.

Шовкові килими як фабричного так і ручного виготовлення, потребують застосування спеціальних прийомів, якими володіють лише одиниці із клінінгових компаній. Важливо врахувати той фактор, що при потраплянні вологи на поверхню шовку, волокно втрачає до 10% своєї міцності, а під дією більшості хімічних засобів, розрушається структура килимового покриття, відслоюється барвник. В нашій компанії розроблена особлива технологія хімчистки килимів із шовку, яка заключається в підборі спеціальних миючих засобів, котрі мінімально впливають на структуру волокон та декотрих інших факторів

Найбільш ефективно чистяться синтетичні поверхні, вони володіють високою стійкістю до різного роду миючих засобів, стійкі до механічних та температурних впливів.

Copyright © CleanMaster