Для корпоративних клієнтів Для дому Власникам авто Спеціалізовані роботи

Cleanmaster – Виведення плям та запахів.

Плями по суті являються комплексними забрудненнями, що відносяться до розчинних (у воді та хімзасобах) та нерозчинних. В залежності від походження плям їх можна розділити на кілька груп:

- харчові плями;

- косметичні плями;

- побутові плями;

- плями продуктів обміну та ін.

До харчових плям відносяться плями від жиру, фруктів та напоїв ( сік, вино, кава). Плями від фруктів, вин та ягід складаються в основному із речовин, котрі у своєму складі мають природні барвники. В даному випадку, коли пляму вчасно не вивести, то природній барвник вивести буде надзвичайно складно.

Найбільш поширеними являються жирові забруднення, котрі на перший погляд менш виражені, проте під час хімчистки виявляється, що саме ці забруднення проникають глибоко в тканину, більш клейкі речовини залишаються на поверхні. До цієї групи можна віднести плями від соусів, м"ясопродуктів, крові, молока та ін. Такі забруднення з легкістю видаляються у свіжову вигляді, проте при сильному нагріванні можуть закарбуватить на килимі і вивести їх буде напрочуд важко. Кров'яні забруднення наприклад можна видаляти з допомогою перекисі водню (3%).

Плями від жиру можна розділити на дві категорії:

1. Легковивідні (олія, м'ясопродукти)

2. Складні (лаки, фарби) - такий вид забруднень з часом вивести немоливо, вони відносяться до нерозчинних забруднень.

До побутових можна віднести всі плями, що утворились в процесі життєдіяльності (втоптаний бруд, пил).

Наша компанія видаляє практично усі види забруднень. Винятками залишаються плями від ржавчини, зеленки, лаків та застарілих масляних фломастерів.

Що ж стосується виведення запахів то найбільш поширеною проблемою є видалення запаху урини з килимів. Найчастіше ця проблема постає у власників домашніх улюбленців.

Відтепер компанія CleanMaster з допомогою новітніх миючих засобів, виводить такого роду запахи на 100%. Вартість виведення запаху додатково складає 8 грн за кв.м.

Copyright © CleanMaster